Puszka aluminiowa, złom puszki, UBC

W związku z rozwojem naszego przedsiębiorstwa zajmującego się hurtowym skupie i recyklingiem zużytych aluminiowych puszek po napojach poszukujemy osoby na stanowisko Kierowcy do zakładów w NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM oraz GDAŃSKU.

Wymagania:

Prawo jazdy kat. B+E lub kat. C (warunek konieczny),

Karta kierowcy (warunek konieczny),

Obowiązki:

Prowadzenie samochodu dostawczego,

Załadunek i rozładunek towaru,

Pomoc przy przerobie towaru.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie + comiesięczna premia,

Pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę,

Umowę o pracę,

Dodatkowe ubezpieczenie,

Ubezpieczenie medyczne finansowane przez pracodawcę,

Pakiet socjalny (bony świąteczne, paczki dla dzieci),

Praca w przyjaznej atmosferze z doświadczonym personelem.

Zainteresowanych prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00                 pod numerem telefonu:

NDM:    695 270 411

Gdańsk: 607 443 923

lub mailowo: papc@papc.pl

Skontaktuj się z nami:

e-mail: info@papc.pl

tel. +48 12 63 66 416

ul. Sosnowiecka 89

31-345 Kraków

Dane rejestrowe:

NIP 677-237-58-84

REGON 122895637

KRS 0000468413

BDO 000000967