Zakład nr 1 w Bydgoszczy

Zakład nr 2 w Wielkiej Wsi

Zakład nr 2 w Wielkiej Wsi

Wielka Wieś 4

32-830 Wojnicz

tel/fax. 14 679-11-86

 

Kierownik

Antoni Jarek

601 834 122

ajarek@papc.pl

Zakład nr 3 w Gdańsku

ul. Kochanowskiego 130 C

80-403 Gdańsk

tel/fax. 58 520-33-30

 

Kierownik

Krzysztof Cisek

607 443 923

kcisek@papc.pl

Zakład nr 7 w Łodzi

ul. Św. Teresy 106A

91-341 Łódź

 

 

Kierownik

Konrad Kozioł

605597470

kkoziol@papc.pl

Zakład nr 4 w Trzebini

ul. Gen. Sikorskiego 71

32-540 Trzebina

 

 

Kierownik

Mariusz Knapik

607 578 162

mknapik@papc.pl

Zakład nr 5 w Mirosławicach

Mirosławice

ul. Lotnicza 10

55-050 Sobótka

tel/fax. 71 311-31-97

 

Kierownik

Mateusz Żywioł

607578163

mzywiol@papc.pl

Zakład nr 6 w Leonowie

Leonów 37

21-025 Niemce

 

 

Kierownik

Michał Siwy

607213739

msiwy@papc.pl

Zakład nr 3 w Gdańsku

Zakład nr 4 w Trzebini

Zakład nr 5 w Mirosławicach

Zakład nr 6 w Leonowie

Zakład nr 7 w Łodzi

Zakład nr 8 w Luboniu

Zakład nr 10 w NDM

Zakład nr 11 w Częstochowie

Zakład nr 12 w Śniadowie

Zakład nr 13 w Szczecinie

Zakład nr 1 w Bydgoszczy

ul. Równa 6

85-846 Bydgoszcz

 

 

Kierownik

Aleksandra Zielińska

605316214

azielinska@papc.pl

Zakład nr 13 w Szczecinie

ul. Dębogórska 19

71-717 Szczecin

tel/fax. 91 421-42-05 

 

Kierownik

Michał Malecki

603626699

mmalecki@papc.pl

Zakład nr 12 w Śniadowie

ul. Kolejowa 27a

18-411 Śniadowo

 

 

Kierownik

Kamil Galanek

663880949

kgalanek@papc.pl

Zakład nr 11 w Częstochowie

ul. Żyzna 11E

42-202 Częstochowa

tel/fax. 34 368-14-90 

 

Kierownik

Przemysław Stachera

607445277

pstachera@papc.pl

Zakład nr 8 w Luboniu

ul. Romana Maya 1

62-030 Luboń

tel/fax. 61 887-00-07

 

Kierownik

Maciej Regulski

607445266

mregulski@papc.pl

Zakład nr 10 w Nowym

Dworze Mazowieckim

ul. Towarowa 1

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel/fax. 22 775-74-48

 

Kierownik

Piotr Rousseau

695270411

prousseau@papc.pl

Skontaktuj się z nami:

e-mail: info@papc.pl

tel. +48 12 63 66 416

ul. Sosnowiecka 89

31-345 Kraków

Dane rejestrowe:

NIP 677-237-58-84

REGON 122895637

KRS 0000468413

 

BDO 000000967